Switch Group Workouts

4.9
Stern Stern Stern Stern Stern
(558)
Fitness

Zumba, HIIT, Bodypump en BBB+; bij Switch kan het allemaal! Hard trainen met een grote glimlach is waar wij voor staan. Iedereen is bij ons welkom en kan trainen op z'n eigen niveau. Wij zijn supertrots op onze killer workouts in de grootste groepsleszaal van Amsterdam en in onze small group training studio hebben we de lekkerste lessen met het mooiste uitzicht over de Westerstraat in hartje Jordaan. Volg ons op Instagram voor al onze updates; www.instagram.com/switchworkout/

Sportplan

    Keine Kurse für heute gefunden

    .

    Der nächste Kurs ist alternativ

    morgen.
    Jetzt ab 24,00 € starten

    Andere Standorte

    Centrum

    Öffnungszeiten

    De openingstijden zijn afhankelijk van de cursustijden/afspraken, of zijn niet bekend. Je kunt meer informatie vinden op de partnerwebsite.

    Besuchsregelung

    Essential Nicht enthalten
    Classic 4 / Monat
    Premium 8 / Monat
    Max 8 / Monat
    Bei bestimmten Kursen oder Aktivitäten können zusätzliche Check-in-Limits gelten.

    Wichtige Informationen

    Draag schone binnenschoenen en comfortabele sportkleding. Neem een handdoek en flesje water mee. De lessen worden gegeven op de zalen op de eerste verdieping. Bij binnenkomst in Het Marnix neem je de trap omhoog. De groepsleszaal kan je bereiken als je bovenaan de trap naar rechts loopt en door de kleedkamers (4 voor de heren en 3 voor de dames) gaat.