Jesca Yoga - Strand

Star Star Star Star Star
No ratings yet
Yoga

Yoga op het strand, met je voeten in het zand en de zee op de achtergrond🌅. Een moment om te bewegen, te ademen en weer in verbinding te komen met jezelf en de elementen. De les is toegankelijk voor alle niveaus en iedereen kan op eigen tempo meedoen. We verzamelen bij Strandslag 12 (ter hoogte van La Cantina, bij de oranje strandpaal) in Den Haag. Neem een yogamat of grote handdoek mee. De les gaat alleen door bij geschikte weersomstandigheden. Heb je vragen of wil je een yogamatje lenen? Stuur me een berichtje! www.jescalemmens.com

Schedule

    No courses found today

    .

    Otherwise, next available courses are on

    Saturday, 18 July
    Begin now from 24,00 €

    Other Locations

    Segbroek

    Opening Times

    The opening hours depend on the course times / agreed appointments or are not known. You can find more information on the partner website.

    Visit Limits

    Essential 2 / month
    Classic 4 / month
    Premium 4 / month
    Max 8 / month
    Activity limits may apply. See class or activity information.

    Important Info

    • Neem een yogamat of een groot strandlaken mee. • We verzamelen 15 minuten voor aanvang bij Strandslag 12 (oranje strandpaal 12), naast La Cantina. Vanaf daar lopen we samen naar een fijne plekje op het strand voor de les. • Trek comfortabele kleding aan die past bij het weer. • Bij slecht weer of onveilige omstandigheden ontvang je uiterlijk 2 uur voor aanvang bericht als de les niet doorgaat.