Home of Performance

5.0
Estrella Estrella Estrella Estrella Estrella
(406)
Boxeo, Entrenamiento funcional, Hyrox

Home of Performance is de plek in Rotterdam waar leuke, uitdagende en functionele groepslessen worden gegeven. De lessen zijn variërend van Lower body, Upper body, Boxing en Strength and conditioning lessen, onder begeleiding van ervaren trainers: Joost Versluis en Quint van Straalen. Er word hard getraind en natuurlijk hard gelachen! We pushen onszelf hier tot de resultaten die wij willen behalen met een leuke community aan je zijde.

Horario

    No se han encontrado clases para hoy

    .

    Por otro lado, las próximas clases disponibles son

    mañana.
    Empieza ahora desde 24,00 €

    Horario de apertura

    De openingstijden zijn afhankelijk van de cursustijden/afspraken, of zijn niet bekend. Je kunt meer informatie vinden op de partnerwebsite.

    Límite de visitas

    Essential 2 / mes
    Classic 4 / mes
    Premium 6 / mes
    Max 6 / mes
    Pueden aplicarse límites de check-in adicionales en algunas clases o actividades.

    Información importante

    De gym staat precies achter de tramhalte! Neem de juiste comfortabele sportkleding mee en zorg voor een eigen handoek. Er is een douche aanwezig indien nodig en wij verkopen verschillende drankjes.