USC Wellhub Logo
Download on Apple StoreDownload on Google Play Store

Nuestros países

Vienna

+ 8 more cities

Brussels

+ 10 more cities

Lyon

Bordeaux

Paris

+ 15 more cities

Hamburg

Cologne

Dusseldorf

Frankfurt

Nuremberg

Munich

Stuttgart

Leipzig

Berlin

+ 64 more cities

Eindhoven

Amsterdam

Utrecht

The Hague

Haarlem

Rotterdam

+ 46 more cities

Lisbon

Porto

Setúbal

+ 14 more cities

Madrid

Barcelona

Valencia

Sevilla

+ 41 more cities

Empresa

  • Empleo
  • Prensa
  • Contacto
  • Blog
  • Nuestra marca
  • Tarjetas regalo & Tienda
  • Ley Europea de Accesibilidad 2025

B2B

  • Deporte corporativo
  • Hazte partner
  • Corporate Blog
  • Ambassador Program

Ayuda

  • Centro de ayuda
© 2026 Urban Sports Group GmbH. All rights reserved.
Términos y condicionesPrivacidadSello Desistir de contratos aquí
Oferta deportivaDeportes corporativosHazte socioClases en directoClases bajo demanda
Tarjeta regalo y tienda
Blog
  • Oferta deportiva
  • Deportes corporativos
  • Hazte socio
  • Clases en directo
  • Clases bajo demanda
      • Tarjeta regalo y tienda
      • Blog

The Pilates Concept - Haarlem

4.9(1 mil)

Pilates, Yoga

  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 1
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 2
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 3
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 4
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 5
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 6
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 7
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 8
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 9
  • The Pilates Concept - Haarlem imagen 10
Welkom bij The Pilates Concept, waar Pilates verandert en versterkt! Waar Pilates niet alleen een workout is, maar een levensstijl! Ervaar persoonlijke aandacht en boek progressie. Verfijn je techniek, leer nieuwe vaardigheden en bereik opmerkelijke resultaten! Ervaar een eigentijdse en leuke benadering van de originele Pilates-bewegingen in onze lessen. Onze lessen zijn ontworpen om je lichaam te verstevigen en te versterken, je flexibiliteit te verbeteren en je geest te verfrissen! Onze Pilates indoor lessen worden gegeven bij Studio Zoed WP (Wilhelminapark) in Haarlem! Boek direct via de website van The Pilates Concept als er geen plekken beschikbaar zijn via Onefit / Urban Sports Club; je zou geluk kunnen hebben, want we houden altijd wat plekken vrij voor onze geweldige community. Doe met ons mee met onze Pilates outdoor lessen tijdens het zomerseizoen (21 mei - 27 september) op het strand van Zandvoort. Beoefen Pilates te midden van de schoonheid van de natuur! Vergeet niet je eigen mat of grote handdoek mee te nemen naar de buitenlessen. Verken onze on-demand bibliotheek met vooraf opgenomen Pilates workout video's (8-50 minuten) voor snelle resultaten naast onze lessen in persoon. Perfect voor wanneer je op reis en vakantie bent, je les vol zit of geannuleerd is of wanneer je simpelweg te druk bent om naar de studio te komen. Bezoek onze website voor meer informatie over on-demand bij ons! www.thepilatesconcept.nl (http://www.thepilatesconcept.nl/)

Dirección

Wilhelminapark 28, 2012 KC Haarlem

Cómo llegar

Horario

De openingstijden zijn afhankelijk van de cursustijden/afspraken, of zijn niet bekend. Je kunt meer informatie vinden op de partnerwebsite.

Límites de visitas

Essential2 / mes
Classic4 / mes
Premium6 / mes
Max6 / mes
S2 / mes
M4 / mes
L6 / mes
XL6 / mes
Pueden aplicarse límites adicionales de check-in para ciertas clases o actividades.

Información importante

Bij ons draait alles om het creëren van een ontspannen sfeer en we zien je graag ontspannen op de mat liggen. Kom niet eerder dan 10 minuten voor en niet later dan de aanvangstijd van onze binnenlessen aan, meld je aan bij je vriendelijke docent en maak het jezelf gemakkelijk. Als je water mee wilt nemen naar de les, gebruik dan een niet-breekbare waterfles om morsen te voorkomen. Mocht er toch gemorst worden, dan zouden we het op prijs stellen als je dit direct opruimt ten behoeve van je TPC medebeoefenaars die op hun blote voeten willen blijven staan. We raden aan om comfortabele kleding te dragen waarin je je vrij kunt bewegen. Of het nu een geliefde pyjama is of de nieuwste broek van Lululemon, Adanola of House of Gravity, we vinden het prima zolang je je comfortabel voelt tijdens je practice. Je hebt geen schoenen nodig om Pilates te beoefenen, je kunt overwegen om gripsokken te dragen om je beoefening te verbeteren. Matten en rekwisieten zijn aanwezig. Breng je eigen mat of grote handdoek mee naar de buitenlessen.

Página web

https://thepilatesconcept.nl/

Horario

05:00
23:00
Mat | Sculpt

16:15 - 17:05

Centrum

Mat | Sculpt

Pilates
EssentialClassicPremiumMax
8/20Plazas
Mat | Essentials

17:15 - 18:05

Centrum

Mat | Essentials

Pilates
EssentialClassicPremiumMax
14/20Plazas
Empty schedule

No se encontró entrenamiento libre para la franja horaria seleccionada