Monkey Moves tweede oosterparkstraat

No ratings yet
Bootcamp, Dance

Monkey Moves Amsterdam is de start van een leven lang gezond bewegen. Kinderen van 1,5 t/m 9 jaar ontdekken in één jaar het plezier van 11 verschillende sporten.

Other Locations:

West

Opening Times:

De openingstijden zijn afhankelijk van de cursustijden/afspraken, of zijn niet bekend. Je kunt meer informatie vinden op de partnerwebsite.

Visit Limits:

S-members kunnen tot 2x per maand bij deze locatie inchecken M-members kunnen tot 4x per maand bij deze locatie inchecken L & XL-members kunnen tot 6x per maand bij deze locatie inchecken

Important Info:

De Monkey Moves lessen zijn voor ouder en kind. Dat betekent dat de ouders actief meedoen met de les. Het is handig om comfortabele (sport) kleding aan te doen en een flesje water mee te nemen. De kinderen sporten op blote voeten.

Begin now from 24,00 €

    No courses found today

    Reset filters.

    Otherwise, next available courses are on

    Saturday, 1 March