The Bar Rotterdam

5.0
Estrella Estrella Estrella Estrella Estrella
(61)
Crosstraining, Entrenamiento funcional, Hyrox, Running

Welkom bij je nieuwe favoriete Bar! Gelegen tegenover de Van Nelle Fabriek in Rotterdam, nodigen we je uit om mee te doen aan onze Crossfit & Functional Fitness lessen. We bieden verschillende lessen aan, van krachttraining tot gymnastiek en gewichtheffen, van Strongman tot Hyrox trainingen. We werken graag met een diversiteit aan mensen, van beginners tot ervaren CrossFit-atleten, dus ongeacht je niveau zullen onze coaches je veilig en effectief door elke training begeleiden om het beste uit de sessie te halen. We richten ons op techniek en kwalitatieve bewegingen, dus welk doel je ook hebt, laat ons je helpen op je reis!

Horario

    7:00 — 8:00

    Essential Classic Premium Max
    Functional Fitness

    Crosstraining

    7:00 — 8:00

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    8:00 — 9:00

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    9:00 — 10:00

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    12:30 — 13:30

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    17:30 — 18:30

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    18:30 — 19:30

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    19:30 — 20:30

    Essential Classic Premium Max
    Open Gym

    Crosstraining

    No se han encontrado clases

    Empieza ahora desde 24,00 €

    Horario de apertura

    Lunes: 07:00 - 10:00 Lunes: 17:00 - 21:00 Martes: 07:00 - 10:00 Martes: 17:00 - 21:00 Miércoles: 07:00 - 10:00 Miércoles: 17:00 - 21:00 Jueves: 07:00 - 10:00 Jueves: 17:00 - 21:00 Viernes: 07:00 - 10:00 Viernes: 17:00 - 21:00 Sábado: 07:00 - 10:00 Sábado: 17:00 - 21:00 Domingo: 07:00 - 10:00 Domingo: 17:00 - 21:00

    Límite de visitas

    Essential 2 / mes
    Classic 4 / mes
    Premium 6 / mes
    Max 6 / mes
    Pueden aplicarse límites de check-in adicionales en algunas clases o actividades.

    Información importante

    Let op: de Vrije Training voor deze partner kan verwijzen naar een geplande les. Kijk op de officiële website van de partner voor het exacte aanbod, lesdetails en om te controleren of je als Urban Sports Club-lid apart moet reserveren. EERSTE KEER Kom binnen via de deur op nummer 125 aan de voorzijde van het gebouw. Je spullen kun je opbergen bij de kapstokken en tafels die je ziet wanneer je aankomt. De coach zal iedereen oproepen om te verzamelen voor de start van de les. DRANKJES EN SNACKS Je kunt een reep of drankje uit de koelkast pakken en betalen bij de terminal via pin. Als je een proteïneshake of koffie wilt, maakt de coach dat voor je klaar. GEZONDHEIDSCHECK Als je gezondheidsklachten of koorts hebt, wees verstandig en neem rust! Als je blessures hebt, meld dit dan aan de coach voordat de les begint. OP TIJD Zorg dat je er minimaal 5 minuten voor de start bent, zodat je op tijd aan de les kunt deelnemen. Als je meer dan 10 minuten te laat bent, kun je niet meer meedoen aan de les. POORT De poort is na 18:00 uur en op zondagen gesloten, dus sturen we je een code om toegang te krijgen.