BuitenYoga bij De Flow Studio -Plants. v Boedapest

Estrela Estrela Estrela Estrela Estrela
No ratings yet

Buitenyoga lessen bij De Flow Studio. Geniet van de zon op je gezicht, de wind door je haar, het geluid van de vogels op de achtergrond terwijl je door een vloeiende Vinyasa Flow class beweegt. Adem de frisse lucht in terwijl je flowed van houding naar houding omgeven door het groen.

Horário

    Nenhum curso encontrado

    Agora a partir de 24,00 €

    Outros locais

    Leidsche Rijn

    Horários de Abertura

    De openingstijden zijn afhankelijk van de cursustijden/afspraken, of zijn niet bekend. Je kunt meer informatie vinden op de partnerwebsite.

    Limites de Visita

    Essential 2 / mês
    Classic 4 / mês
    Premium 6 / mês
    Max 6 / mês
    Algumas aulas ou atividades podem ter limites de check-in adicionais.

    Informação Importante

    Deze les vindt buiten plaats in het park. Navigeer op Plantsoen van Boedapest 1 voor de juiste locatie. Neem je eigen yogamat mee of handdoek mee. Deze zijn niet beschikbaar op locatie. This is an outdoor yogaclass. navigate on Plantsoen van Boedapest 1 for the correct location. Bring your own yogamat to the session, these are not available at location.